from 0,00₺
Check Availability

Ramada Plaza Trabzon

Created with Sketch. Yalıncak, Trabzon View on map
Not Rated from 0 review
0/5
100% of guests recommend

Description

Ramada Plaza Trabzon

Başaran Yatırım Holding’in bir parçası olan Başaran Otelcilik & Turizm İşletmeleri A.Ş.’nin mülk sahibi olduğu Ramada Plaza Trabzon, yine aynı şirket tarafından Ramada Inc. Lisans’ı altında işletilmektedir.

Farklı sektörlerde başarılı projeleri hayata geçirerek büyüyen ve 25 yıldan bu yana birçok yatırıma imza atan Başaran Yatırım Holding günümüzde; Gıda, Yatçılık, Finans, İnşaat, Turizm, Havacılık, Çimento ve Enerji olmak üzere farklı sektörlerde yatırımlarına devam etmektedir. Turizm alanında da varlığını sürdüren şirket, Ramada Plaza Trabzon ile bu sektördeki 2. yatırımını gerçekleştirmiş oldu. Tasarımı ve deniz manzarasıyla farklılığını hissettiren otelin iç mimarisi Artebel Design- Beril Başaran firmasının imzasını taşıyor.

Başaran Yatırım Holding her zaman, her koşulda müşteri memnuniyetine ve güvenine hizmet ederek; ürün, üretim, servis, satın alma, kalite, sağlık, yönetim, teknoloji ve insan kaynakları gibi birçok alanda küresel boyutta standartları yükselterek Türkiye’yi temsil etmektedir.

View More

Hotel Facilities

Çamaşır Makinesi
Fitness Center
Havaalanı Transferi
Havuz
Internet – Wifi
Klima
LCD TV
Oyun Alanı
Restaurant
Sigarasız Oda
Spa & Sauna
Show All

Hotel Theme

Merkezi Konum

Rules

Check In 12:00 pm
Check Out 12:00 pm

Rooms

Created with Sketch.
from 0,00₺ /night

Owner

ayatourism

Member Since 2021

× WhatsApp ile Yazın!