Zorlu Grand Hotel

Mükemmel detaylarla süslenmiş şık bir atmosfer ile unutulmaz bir düğün sizi bekliyor. Bu mutlu gününüzdeki heyecanınızı paylaşıyoruz. Menünüzü birlikte oluşturabilir ve menüyü önceden tadabilirsiniz. Şeflerimizin hazırladığı pasta seçenekleri ile düşlerinizi tamamlıyoruz.

Read More

Usta Park Hotel

Trabzon şehir merkezinde bulunan Usta Park Hotel olarak iş ya da eğlence amaçlı ziyarette bulunan değerli misafirlerimize kusursuz bir hizmet sunuyoruz.

Read More

Ramada Plaza Trabzon

Başaran Yatırım Holding her zaman, her koşulda müşteri memnuniyetine ve güvenine hizmet ederek; ürün, üretim, servis, satın alma, kalite, sağlık, yönetim, teknoloji ve insan kaynakları gibi birçok alanda küresel boyutta standartları yükselterek Türkiye’yi temsil etmektedir.

Read More

Radisson Blue Hotel Trabzon

Tarihi Trabzon şehrinin kalbinde yer alan Radisson Blu Hotel, çarpıcı şehir veya Karadeniz manzaralarına sahip, konforunuz düşünülerek tasarlanmış 162 odaya sahiptir.

Read More

Grand Uzungöl Otel

Trabzon, Uzungöl’de hizmet veren Grand Uzungöl Otel, misafirlerini doğa ile iç içe bol oksijenli bir ortamda konforlu bir şekilde ağırlıyor.

Read More

Funda Otel

Funda Hotel, Trabzon’un merkezindeki konumu ile gezi amaçlı ya da iş için  seyahat eden  misafirlerine Trabzon’u keşfedebilecekleri, şehrin ruhunu hissedebilecekleri bir konaklama deneyimi sunar. Geleneksel Türk misafirperverliğini, butik hizmet anlayışı ile harmanlayan Funda Hotel misafirlerine ev konforu ve sıcaklığında ev sahipliği yapar. 1 Vip Suit, 10 Connection Suit, 45 Standart odadan oluşan konaklama ünitelerimizde siz […]

Read More

Alesha Suite Hotel

Hotel 3 ayrı oda tipi 90 metrekareye varan oda genişliği, toplamda 49 suite ve deneyimli personeli ile hizmetinizdeyiz.

Read More
× WhatsApp ile Yazın!