DOĞU EKSPRESİ TURU

Read More

Doğu Karadeniz Turu 2 Gece 3 Gün

Doğu Karadeniz Turu 2 Gece 3 Gün Doğu Karadeniz turunuza Trabzon’dan başlayın. Gün içerisinde Doğu Karadeniz’in eşsiz doğal güzellikleri ve yaylalarını ziyaret edin, günün sonunda ise şehrin aktivitelerine yürüyüş mesafesinde konforlu ve modern otelinizde konaklayın. Öneriler . Yanınıza mutlaka fotoğraf çekme özelliği bulunan bir cihaz bulundurun ; çün kü bu doğa harikası manzarayı her yerde […]

Read More

Doğu Karadeniz Turu 4 Gece 5 Gün

Doğu Karadeniz turunuza Trabzon’dan başlayın. Gün içerisinde Doğu Karadeniz’in eşsiz doğal güzellikleri ve yaylalarını ziyaret edin, günün sonunda ise şehrin aktivitelerine yürüyüş mesafesinde konforlu ve modern otelinizde konaklayın.

Read More

Butik GAP Turu 2 Gece 3 Gün

Trabzon’dan hareket eden butik turumuz ile Mezopotamya’nın Altın Üçgeninde harika bir tur yapın. 2 Gece Şanlıurfa’da tarihi butik otelde konaklayın, Diyarbakır, Mardin ve Erzurum illerini ziyaret edin.

Read More

Kapadokya Turu

Kapadokya, 60 milyon yıl önce Erciyes, Hasandağı ve Güllüdağ’ın püskürttüğü lav ve küllerin oluşturduğu yumuşak tabakaların milyonlarca yıl boyunca yağmur ve rüzgar tarafından aşındırılmasıyla ortaya çıkan bölgedir.

Read More
× WhatsApp ile Yazın!