Mavigöl – Kuzalan Şelalesi Turu

Büyüklü küçüklü 3 gölden oluşan, halk arasında ‘Sodalı Göl’ diye adlandırılan Mavi Göl’ün suyu, kireç taşları ve sodalı suyun etkisiyle turkuaz rengi almaktadır.

Read More

Sümela Manastırı – Zigana Dağı – Karaca Mağarası – Hamsiköy Turu

Günübirlik paket turumuz ile taştan kayaların üzerine yapılmış bir Rum mimarisinin sırrı olan devasa yapıyı görmek ister misiniz? Karadeniz kültürüne, Rum kültürüyle zenginlik katan Sümela Manastırı ziyaretinizi beklemektedir. Peki Karadeniz Mutfağı’ndan Hamsiköy Sütlacı’nı tatmaya ne dersiniz? Gelin Zigana Dağı ile yükseklere ulaşalım. Karaca Mağarası’nda sarkıtlar ve dikitlerin büyüleyici doğal yapısına bakalım.

Read More

Kadıralak Yayla Turu

Her köşesi cennet Anadolu baharın gelişiyle birlikte adeta bir renk şölenine dönüşüyor. Trabzon’un Tonya ilçesine bağlı Kadıralak Yaylası da bu cennet köşelerden biri. Her yıl çiçek açan ve koruma altında olan ince uzun yapraklı `mavi yıldız´ çiçeği ile yörede ‘Mor Yayla’ olarak bilinir Kadıralak Yaylası..

Read More

Giresun – Ordu Teleferik Turu

Trabzon’dan yola çıkıp Giresun merkezde başlayan turumuz şehir merkezini ve tarihi güzelliklerini gördükten sonra Ordu’da teleferik ile şehir manzarasını izleyebileceğimiz ve yemeğimizi yiyebileceğimiz boztepeden çıkıp oradan Ordu şehir merkezde son bulan bir turumuzdur.

Read More

BATUM TURU

Batum, önemli bir liman ve ticaret merkezi olarak hizmet vermektedir. Mimari yapısındaki modern çizgiler ve şehri süsleyen sanat eserleri ile büyüleyici bir yolculuğa hazırlanın.

Read More

Giresun Kümbet Yaylası Turu

Kümbet Yaylası, Doğu Karadeniz bölgesinde, 1640 metre rakımlı yayla doğu karadenizin en meşhur ve turistik yaylalarındandır.

Read More

Uzungöl – Ayder Turu

Uzungöl’de ferahlık ve yeşile doyuyoruz, Ayder’in her mevsim ayrı bir güzelliği var her anı tatmanız gerek.

Read More

Sümela Manastırı Turu

Sümela Manastırı, Trabzon’un Maçka ilçesinde bir tepe üzerinde konumlanan tarihî bir manastırdır.

Read More

Borçka Karagöl Turu

Artvin ilinin Borçka ilçesinde yer alan Karagöl, Karadeniz’in cenneti andıran güzelliklerinde birisi.Dünyanın en güzel göllerinden birisidir.

Read More

Trabzon Şehir Turu

Bu gezimizle Roma, Bizans ve Osmanlı’dan kalan tarihi mirasa tanıklık edecek, günümüzün modern kenti Trabzon’u ise yakından tanıyacağız.

Read More
× WhatsApp ile Yazın!